Mankar-Two 110 flex Zobacz większe

Mankar-Two 110 flex

Urzadzenie pchane przeznaczone do precyzyjnego, uzależnionego od przebytego dystansu dozowania przy pomocy napędzanej kołem pompy.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie sztuki !

Zapytaj się o cene: 046 834 92 55

Więcej informacji

Zwalczanie chwastów bez użycia wody

Do 80% mniejsze zużycie herbicydów

 

 

Wszystkie modele MANKAR-Roll posiadają pompęnapędzaną kołem. Dzięki temu ilość wyrzucanego herbi-cydu jest niezależna od prędkości chodu. Nowe modele MANKAR-Roll o nazwie MANKAR-ONE wyposażone są w jedną dyszę, natomiast modele MANKAR-TWO w dwie dysze. Posiadają one wąskie koło o średnicy 53 cm. Dzięki temu urządzenia te nadają się również do używania na nierównym terenie, a jednocześnie są małe i zwrotne. Modele MANKAR-ONE i MANKAR-TWO wyposażone są w elektroniczny system kontroli dysz i akumulatora, który za pomocą kolorowej lampki LED sygnalizuje, czy nastąpiła usterka. Zainstalowany jest także dobrze widoczny moduł kontroli przepływu. Węże i kable przebiegają wewnątrz ramy, przez co w żadnym miejscu nie wystają.

Osłony opryskowe z funkcją Flex

 

W serii MANKAR-ONE i MANKAR-TWO Flex dostępne są trzy standardowe osłony opryskowe, które w zależności od kombinacji i rozmieszczenia rozpylają na szerokości od 25 do 110 cm. Wszystkie osłony opryskowe są tak ukształtowane, aby np. zwisające w dół gałęzie ślizgały się po osłonie bez ryzyka uszkodzenia roślin uprawnych. Przy kontakcie z przeszkodami, np. z pniami drzew, osłony opryskowe składają się, automatycznie dostosowując w ten sposób szerokość oprysku. Alternatywnie można też ustawić ich położenie, jeśli mechanizm Flex jest niepożądany.

Mankar-Two Flex

Modele te posiadają dwie osłony opryskowe, każda z jedną dyszą, które mogą być montowane obok siebie  przed albo za kołem.

Szerokość oprysku: 80 – 110 cm
Ilość dysz: 2
Dozowanie: Grawitacyjne/Zawór dozujący
Poj. zbiornika:  1000 ml
Pokrycie powierzchni: do 10.000 m²
Waga: 22,5 kg
Czas pracy: 8 h na jednym ładowaniu

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mankar-Two 110 flex

Mankar-Two 110 flex

Urzadzenie pchane przeznaczone do precyzyjnego, uzależnionego od przebytego dystansu dozowania przy pomocy napędzanej kołem pompy.

30 innych produktów w tej samej kategorii: