Nawóz ukorzenający trawę Mivena Granucote 17-23-9+2MgO+0,5Fe 4-5M +GRATIS!!!

Nawóz NPK z kontrolowanym uwalnianiem azotu z magnezem i żelazem.

Dostępne opakowania: 20kg 

Więcej szczegółów

24 Przedmioty

145,00 zł brutto

Więcej informacji

Podstawową działalnością Firmy Mivena jest produkcja nawozów o kontrolowanym działaniu (Controlled Release Fertilizer-CRF). Zastosowana tutaj została technologia uwalniania składników pokarmowych w danym czasie Duration CRF (technologia ta stosowana jest tylko przez firmę Mivena i jest unikalna w Europie) : jedynym czynnikiem warunkującym szybkość uwalniania substancji pokarmowych jest temperatura. Czynniki takie jak ph, EC czy aktywność mikrobiologiczna podłoża nie mają na nią wpływu.

Granucote CRF został stworzony specjalnie do stosowania na obiekty sportowe, fairwaye i dla zieleni publicznej. Granucote gwarantuje kontrolowane uwalnianie azotu.Dzięki zastosowanej technologi Duration w porównaniu do wielu innych dostępnych na rynku produktów charakteryzuje się wysokim stopniem przedłużonego działania. Oferowane produkty posiadają następujące okresy działania w miesiącach: 2-3M, 3-4M, 5-6M.

Granucote dostępne jest w różnych formulacjach NPK, aby mieć możliwość zaoferowania odpowiedniego produktu w odpowiednim czasie.

Granucote Start 17-23-9+2MgO+0,5Fe - Nawóz z wysoką zawartością fosforu sprzyja rozwojowi systemu korzeniowego, jednocześnie duża zawartość azotu stymuluje trawnik do intensywnego wzrostu oraz zapewnia żywozieloną barwę.

Dawkowanie: 30-40 g/m2

Długość działania: 4/5 miesiące

Sugerowany okres stosowania: marzec-lipiec

Granulacja nawozu: 1-3 mm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nawóz ukorzenający trawę  Mivena Granucote 17-23-9+2MgO+0,5Fe 4-5M +GRATIS!!!

Nawóz ukorzenający trawę Mivena Granucote 17-23-9+2MgO+0,5Fe 4-5M +GRATIS!!!

Nawóz NPK z kontrolowanym uwalnianiem azotu z magnezem i żelazem.

Dostępne opakowania: 20kg 

30 innych produktów w tej samej kategorii: